CIPFP BATOI INTERNACIONAL

El nostre centre continua la seua política d’internacionalització, i el dimecres 25 d’octubre hem rebut la visita d’una professora del centre finlandés Oulu Vocational College. Aquesta professora ha pogut conèixer el nostre centre, dinar al restaurant pedagògic i assistir a una classe per a vore el funcionament docent diari.

L’objectiu és potenciar les nostres relacions internacionals i facilitar les mobilitats dels nostres alumnes a altres destins europeus.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies